B43310A9478M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43310A9478M000
JLCPCB Part #
C3816081
Package
Bolt,D76.9xL115mm
Description
-25℃~+85℃ 10.7A@120Hz 115mm 2000hrs@85℃ 31.7mm 400V 41mΩ@120Hz 4700uF 76.9mm ±20% Bolt,D76.9xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS