B43310A5398M000
MFR.Part #
B43310A5398M000
JLCPCB Part #
C3816111
Package
Bolt,D76.9xL115mm
Description
-25℃~+85℃ 115mm 2000hrs@85℃ 31.7mm 3900uF 450V 49mΩ@120Hz 76.9mm 9.7A@120Hz ±20% 螺栓,D76.9xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS