B43255E2567M000
MFR.Part #
B43255E2567M000
JLCPCB Part #
C1583796
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.89A@120Hz 10mm 250V 35mm 5000hrs@105℃ 560uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS