B43255A9337M
MFR.Part #
B43255A9337M
JLCPCB Part #
C1647541
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.46A@120Hz 10mm 330uF 35mm 400V 5000hrs@105℃ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS