B43255A9157M000
MFR.Part #
B43255A9157M000
JLCPCB Part #
C3723163
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 150uF 30mm 32mm 400V 5000hrs@105℃ 830mA@120Hz ±20% Plugin,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS