B43254A5477M000
MFR.Part #
B43254A5477M000
JLCPCB Part #
C3721263
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 1.34A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V 470uF 47mm ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS