B43252A5337M000
MFR.Part #
B43252A5337M000
JLCPCB Part #
C1498210
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 1.48A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 330uF 450V 52mm ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS