B41896C5108M008
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41896C5108M008
JLCPCB Part #
C5113266
Package
Plugin,D12.5xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 12.5mm 2.28A@100kHz 25V 27mm 41mΩ@10kHz 5mm 7000hrs@125℃ ±20% 插件,D12.5xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS