B41890A5108M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41890A5108M000
JLCPCB Part #
C1579769
Package
Plugin,D12.5xL27mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 15000hrs@105℃ 2.28A@100kHz 25V 27mm 46mΩ@10kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS