B41888D7228M000
MFR.Part #
B41888D7228M000
JLCPCB Part #
C1646973
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 21mΩ 2200uF 35V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS