B41888D7188M000
MFR.Part #
B41888D7188M000
JLCPCB Part #
C1598617
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 1800uF 22mΩ 35V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS