B41888C7337M008
MFR.Part #
B41888C7337M008
JLCPCB Part #
C5113254
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-55℃~+105℃ 1.24A@100kHz 10mm 17mm 330uF 35V 5mm 64mΩ@10kHz 7000hrs@105℃ ±20% Plugin,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS