B41888C6278M000
MFR.Part #
B41888C6278M000
JLCPCB Part #
C1601102
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 18mΩ 2700uF 50V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS