B41888C6107M006
MFR.Part #
B41888C6107M006
JLCPCB Part #
C5113248
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 13mm 3.5mm 5000hrs@105℃ 500mA@100kHz 50V 615mΩ@10kHz 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS