B41888C5398M000
MFR.Part #
B41888C5398M000
JLCPCB Part #
C5113246
Package
Plugin,D18xL33.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 18mΩ@10kHz 25V 33.5mm 3900uF 4.247A@100kHz 7.5mm ±20% 插件,D18xL33.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS