B41888C5338M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41888C5338M000
JLCPCB Part #
C1599375
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 17mΩ 25V 3300uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS