B41888C5188M000
MFR.Part #
B41888C5188M000
JLCPCB Part #
C1669398
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 1800uF 25V 26mΩ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS