B41888C5187M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41888C5187M000
JLCPCB Part #
C5113242
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 180uF 224mΩ@10kHz 25V 3.5mm 5000hrs@105℃ 658mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS