B41888C4228M
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41888C4228M
JLCPCB Part #
C1598362
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 16V 2200uF 27mΩ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS