B41866E8687M000
MFR.Part #
B41866E8687M000
JLCPCB Part #
C1598144
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 18mm 5000hrs@125℃ 63V 680uF 7.5mm 72mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS