B41866E6827M000
MFR.Part #
B41866E6827M000
JLCPCB Part #
C1598203
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 18mm 40mΩ 5000hrs@125℃ 50V 7.5mm 820uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS