B41866D8687M000
MFR.Part #
B41866D8687M000
JLCPCB Part #
C1598136
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 16mm 5000hrs@125℃ 63V 67mΩ 680uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS