B41866D5478M000
MFR.Part #
B41866D5478M000
JLCPCB Part #
C1600874
Description
-55℃~+125℃ 18mm 22mΩ 25V 4700uF 5000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS