B41866C8108M000
MFR.Part #
B41866C8108M000
JLCPCB Part #
C1598596
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 16mm 5000hrs@125℃ 52mΩ 63V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS