B41866C7477M008
MFR.Part #
B41866C7477M008
JLCPCB Part #
C5113234
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 134mΩ@10kHz 22mm 3000hrs@125℃ 35V 470uF 5mm 875mA@100kHz ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS