B41866C6337M002
MFR.Part #
B41866C6337M002
JLCPCB Part #
C5113226
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-55℃~+125℃ 1.105A@100kHz 110mΩ@10kHz 12.5mm 22mm 330uF 5000hrs@125℃ 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS