B41866C6337M000
MFR.Part #
B41866C6337M000
JLCPCB Part #
C428913
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 20mm 330uF 5000hrs@125℃ 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS