B41866C6158M000
MFR.Part #
B41866C6158M000
JLCPCB Part #
C1599378
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1500uF 18mm 22mΩ 5000hrs@125℃ 50V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS