B41866C5227M008
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41866C5227M008
JLCPCB Part #
C5113223
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+125℃ 13mm 2000hrs@125℃ 220uF 25V 297mA@100kHz 3.5mm 646mΩ@10kHz 8mm ±20% Plugin,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS