B41859C5228M000
MFR.Part #
B41859C5228M000
JLCPCB Part #
C1598473
Description
-40℃~+105℃ 13mΩ 16mm 2200uF 25V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS