B41858D5478M000
MFR.Part #
B41858D5478M000
JLCPCB Part #
C1599012
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 18mm 20mΩ 25V 4700uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS