B41858C9687M000
MFR.Part #
B41858C9687M000
JLCPCB Part #
C1585696
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100V 18mm 42mΩ 5000hrs@105℃ 680uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS