B41858C9127M000
MFR.Part #
B41858C9127M000
JLCPCB Part #
C1596300
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100V 12.5mm 120uF 188mΩ 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS