B41858C7278M000
MFR.Part #
B41858C7278M000
JLCPCB Part #
C1599341
Description
-55℃~+105℃ 18mm 20mΩ 2700uF 35V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS