B41858C6188M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41858C6188M000
JLCPCB Part #
C1599002
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1800uF 18mm 28mΩ 5000hrs@105℃ 50V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS