B41858C6157M000
MFR.Part #
B41858C6157M000
JLCPCB Part #
C1594055
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10mm 150uF 336mΩ 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS