B41858C6107M006
MFR.Part #
B41858C6107M006
JLCPCB Part #
C5113206
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 13mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 340mA@100kHz 50V 646mΩ@10kHz 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS