B41858C5688M000
MFR.Part #
B41858C5688M000
JLCPCB Part #
C1643161
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 18mm 25V 5000hrs@105℃ 6800uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS