B41856C5158M000
MFR.Part #
B41856C5158M000
JLCPCB Part #
C1596644
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 1500uF 25V 25mΩ 4000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS