B41851A6107M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41851A6107M000
JLCPCB Part #
C5113188
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
100uF 13mm 190mA@120Hz 2000hrs@105℃ 2Ω@120Hz 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS