B41821F7227M000
MFR.Part #
B41821F7227M000
JLCPCB Part #
C5113184
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1Ω@120Hz 13mm 2000hrs@85℃ 220uF 3.5mm 35V 385mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS