B41821A5228M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41821A5228M000
JLCPCB Part #
C1583645
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.55A@120Hz 16mm 2000hrs@85℃ 2200uF 25V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS