B41821A5108M000
MFR.Part #
B41821A5108M000
JLCPCB Part #
C5113173
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 25V 270mΩ@120Hz 5mm 960mA@120Hz ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS