B41792A5687Q001
MFR.Part #
B41792A5687Q001
JLCPCB Part #
C5113168
Package
Plugin,D12xL30mm
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 1.95A@10kHz 12mm 2000hrs@125℃ 250mΩ@100Hz 25V 30mm 6.25mm 680uF Plugin,D12xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS