B41791A7687Q001
MFR.Part #
B41791A7687Q001
JLCPCB Part #
C5113167
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 120mΩ@100Hz 16mm 3.1A@10kHz 30mm 40V 5000hrs@125℃ 680uF 8.25mm 插件,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS