B41790A7188Q001
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41790A7188Q001
JLCPCB Part #
C1606793
Package
Plugin
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 1800uF 18mm 25mΩ 40V 5000hrs@125℃ 9.25mm 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS