B41789K7148Q001
MFR.Part #
B41789K7148Q001
JLCPCB Part #
C5113165
Package
Plugin,D18xL41mm
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 10000hrs@125℃ 1400uF 18.5mm 18mm 40V 41mm 52mΩ@100Hz 7.4A@10kHz 插件,D18xL41mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS