B41693A9477Q001
MFR.Part #
B41693A9477Q001
JLCPCB Part #
C1603661
Package
Plugin,D18xL39mm
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 100V 3.7A@10kHz 39mm 470uF 5000hrs@125℃ 插件,D18xL39mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS