B41690A5398Q001
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41690A5398Q001
JLCPCB Part #
C3308291
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 25V 3900uF 4.8A@10kHz 45mΩ@100Hz 5000hrs@125℃ 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS