B41689A5458Q001
MFR.Part #
B41689A5458Q001
JLCPCB Part #
C1608661
Package
Plugin,D21xL49mm
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 10000hrs@125℃ 12mΩ 21mm 25V 4500uF 49mm 插件,D21xL49mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS